Zakłady bukmacherskie a bonus na start

Raporty tyczące się rozkwitu branży bukmacherskiej wyraziście wskazują na postępujący wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi online.

W Kraju dodatkowym składnikiem wpływającym na rozszerzenie znaczenia internetowych bukmacherów jest nowa ustawa hazardowa która obowiązuje od 2017 roku, a z którą wiążemy nadzieję  na pojawianie się na lokalnym rynku kolejnych podmiotów oferujących zakłady bukmacherskie no i co za tym idzie bonus na start.

Duża konkurencja wymusza na legalnych firmach bukmacherskich poszerzenie propozycji mającej na celu pozyskanie nowych użytkowników, toteż każdy jeden operator władający koncesją Ministerstwa Finansów mocno zachęca nowych typujących bonusem na start od depozytu.

 

BUKMACHER BEZ DEPOZYTU

Bonus powitalny od bukmachera (a zwłaszcza gdy jest to bukmacher bez depozytu) to wyjątkowo popularna promocja oraz często pierwsza na jaką natrafia się gracz wyszukujący informacji o bukmacherach. W artykule przedstawimy przebojowe dodatki bukmacherskie które są osiągalne dla każdego u praktycznie każdego bukmachera. Dodatkowo skonfrontujemy oferty bukmacherskie przygotowany z myślą o polskich graczach.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

 

BONUS OD DEPOZYTU CZYLI ZA REJESTRACJĘ

Na użytkowników portali bukmacherskich w tym roku czeka moc promocji, więc jeśli dalej nie otworzyłeś konta to zdołasz przebierać w ofertach. Bonus od wkładu czyli wpłaty to bezdyskusyjna podstawa u bukmacherów. Znajdziemy go we wszelkim szanującym się serwisie przyjmującym zakłady, jednakże nie wszyscy konsumenci wiedzą jak wyszukać najlepszy bonus od wkładu, a zdarza się iż niektóre firmy bukmacherskie mają go o tak słabych warunkach że lepiej ich omijać szerokim łukiem.

Jeżeli jesteś zdecydowany na grę i chcesz otrzymać kasę na start to winieneś zaznajomić się z regulaminem promocji!

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Przede wszystkim należy zwrócić atencję na zasady pozyskania od buka takowego bonusu.
Po pierwsze zweryfikuj wymagania tyczące się minimalnego kursu gwarantującego uzyskanie dodatku oraz liczbę obrotów bonusem.

Jeśli dysponujesz malutką kwotą na początek zastanów się nad niższymi ofertami. Na superbet.pl zdołasz uzyskać dodatkowo 50 ZŁ, ale dodatek będzie wynosił 100 % Twojego pierwotnego wkładu, toteż wpłacając np. tylko 50 ZŁ opłaca Ci się skorzystać z serwisu www.fortuna.pl.

Jeżeli chcesz wpłacić nawet 3000 zł to opłaca się najbardziej bonus na start oferowany przez LVbet.pl, ale to dla graczy którzy już trochę liznęli obstawianie meczów online.

 

NAJLEPSZY BONUS NA START

Wybraliśmy trzy najciekawsze naszym zdaniem dodatki/bonusy na start z podziałem na kwotę którą chcesz przeznaczyć na pierwszy depozyt.

Który bonus początkowy wybrać ?

Podzieliliśmy oferty wobec zasobności Twojego portfela bukmacherskiego. Jeśli jesteś typerem, który chce grać ostro i na początek ma nawet 3000 zł to zagraj w LVBET.PL. Min kwota wkładu wynosi 10 zł, maksymalnie zdołasz dostać i 1500 zł na obstawianie.

Atutem oferty na ten rok u tegoż legalnego bukmachera jest najmniejszy wymagany promocją obrót, co umożliwia relatywnie łatwe podwyższenie stanu naszego rachunku w przypadku wygranej.

Wpłacając ponad 100 zł zwróć uwagę trzeba na propozycje FORTUNY oraz STS, bowiem ich propozycje są podobne, minimalny kursu (FORTUNA – 1.90, STS – 1.91). Także bonus to 100 % od pierwszej wpłaty. Pamiętaj o tym, że optymalna kwota w STS wynosi do 500 pln, toteż jeżeli przeznaczasz na pierwszą grę powyżej 500 złotych bardziej będzie opłacał Ci się wybór lvbet.pl.

W zestawieniu powyżej 500zł nie zapominamy o bonusie powitalnym w forBET.pl – jeżeli przelewasz na przykład 1200 złotych to on też jest dla Ciebie, ponieważ ten jeden z najmniejszych bukmacherów po spełnieniu warunków obrotu (kurs 1.70) przelewa 100 % od pierwszej wpłaty.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

 

FREEBET  roku!

Okazjonalnie używany przez bukmacherów wariant promocji rzadko stosowany u nielegalnych buków, w jakiej gracz dostaje darmowe środki pieniężne na grę bez potrzeby jakiejkolwiek wpłaty na konto gracza!

Należy uważnie śledzić rynek bukmacherski, ażeby nie ominąć freebet’u. Zazwyczaj promocje związane z gratisowym zakładem są krótkoterminowe. Bukmacherom zależy na powiększeniu swojej bazy klientów i dlatego go oferują za samą rejestrację. Pozytywnym wzorcem tego wariantu bonusu na rynku legalnych bukmacherów w Polsce jest fortuna.pl, która na dziś oferuje 20 PLN bez depozytu – czyli to bukmacher bez depozytu czyli oferujący FREEBET.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Podobną metodę zastosowały zakłady wzajemne Milenium.pl, które w marcu ubiegłego roku namawiały graczy bliźniacza promocją. Freebet otrzymujemy zazwyczaj przy większych zmianach na stronach bukmacherskich lub przy wprowadzaniu nowych produktów. Tutaj natomiast posłużymy się wzorcem Fortuny, który przy okazji włączenia aplikacji mobilnej wystartował z dodatkową ofertą 5 zł bonusu bez depozytu.

Dla typujących darmowy zakład posiada bezsporne zalety, bowiem bez inwestowania gotówki można zarobić niezłą sumę trafnie typując mecze. Jakkolwiek jak nadmieniliśmy na początku bukmacherzy on-line sporadycznie decydują się na promocje bez depozytu na start, ponieważ większą wagę przykładają do stałych klientów regularnie grających.

 

KTÓRY BUKMACHER MA NAJLEPSZE PROMOCJE ?

W sektorze zakładów funkcjonuje spora rywalizacja i skłamalibyśmy wybierając najatrakcyjniejszego bukmachera pod względem promocji i bonusów.
Naszym zdaniem najbardziej rozbudowaną ofertę bonusowa na start posiadają FORTUNA, LV BET no i Totolotek.

FORTUNA najakuratniej wypada pod z zakładem bez ryzyka 210 złotych i stawkami bonusu startowego, LV BET posiada niesamowity bonus do 3333 zł, a Betcris dodatkowo ofertę bonusową na urządzenia mobilne.

Tak jak napisaliśmy poprzednio, przed otwarciem konta u buka musisz odpowiedzieć sobie na pytanie jaką kwotę przewidujesz przeznaczyć na pierwsze zakłady i pod tym kątem możesz wybrać legalnego operatora. Choć ze swej strony radzimy – załóż konta u każdego bukmachera (bo wolno Ci to zrobić) i zgarnij bonusy bukmacherskie u każdego z nich!

Wybór zostawiamy Tobie. Zapewniamy też, że na stronie będziemy na bieżąco informować o wszelkich ofertach promocyjnych tak byś nie musiał przeskakiwać między stronami bukmacherskimi po to by wyszukać najlepszą promocję czyli bonus na start na zakładach bukmacherskich.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Leave a Reply