Przewidywanie wyników tenisa

Piłka nożna to sport narodowy wielu państw. Większe imprezy, typy Mistrzostwa Świata to niemal święto dla wielu kibiców. Nie powinno więc dziwić, że właściwie wszyscy bukmacherzy nastawiają się głównie na tą dyscyplinę sportową. Choć niektórzy typerzy wolą przewidywanie wyników tenisa na żywo

Co do typerów to …

W ich szeregach jest mnóstwo profesjonalistów, którzy na bieżąco kontrolują sytuacje. Dzięki temu mało kto z nas może oszukać bukmachera na kursach. Dla typerów ważne jest minimalistyczne ryzyko przy jak największym proficie. Te najczęściej czerpią z piłki nożnej. Jednak wszystkiego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

W tej dyscyplinie najczęściej mówi się o korupcji i ustawianiu meczów. Owszem, nie wszystko będziemy wygrywać typując wyniki meczów sportowych. Ale takie zachowania wypaczają sport, niezależnie od dyscypliny.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Mniej korupcji i na większe zyski można liczyć w tenisie ziemnym. Dlatego dziś ruszamy z tematem … obstawianie tenisa.

 

Tenis ziemny na zakładach

To również bardzo ciekawa opcja do grania, równie popularna co niemal piłka nożna. Tutaj sędzia nie jest w stanie pomóc jednemu z zawodników. Przypadków o ustawienie meczy w tenisie jest naprawdę mało, a może to zrobić jedynie sam zawodnik podczas meczu. Dlatego warto grać i obstawiać tenis na żywo.

Choć tutaj bukmacherzy również mogą poszczycić się profesjonalistami od ustalania odpowiednich kursów. Tak naprawdę najlepiej grać dyscypliny mało znane. Oczywistym jest, że mało liczne grono osób się tym zajmuje, stąd sami bukmacherzy nie przywiązują do nich tak dużej dokładności jak w przypadku piłki nożnej czy tenisa ziemnego.

Nie zważając jednak uwagi na te aspekty warto grać te spotkania, których sami jesteśmy pewni i dobrze nam w nich idzie. To tylko zakłady bukmacherskie i oczywistym jest, że nie wszystkie kupony będą nam wchodziły.

 

Ach ten tenis

Tenis to bardzo popularny sport. Co prawda nie cieszy się aż taką popularnością jak wszystkim znana piłka nożna, ale jest równie ceniony. Jeśli chcemy obstawiać wyniki spotkań tenisa, musimy wiedzieć dokładnie gdzie zagrają dani gracze i w jakim turnieju tenisowym zobaczymy dane pary – a następnie analizujemy każdego zawodnika z osobna – sprawdzając przy tym nawierzchnię na jakiej czuje się najlepiej i czy w przeszłości grał już z tym zawodnikiem.

Jak wiemy miejsce też ma ogromne znaczenie, dlatego nie należy tego faktu omijać. Przykładowo biegacze, różnie się czują na różnych wysokościach.

Czasami ma to bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o wynik. Tego rodzaju informacje są podstawą, zatem znajdziemy je nie tylko w sportowej prasie, ale również na stronach internetowych. Tenis ziemny jak każdy sport wymaga od nas posiadania odpowiedniej wiedzy podczas obstawiania wyników. Znalezienie odpowiedniego rozwiązania na wynik nie jest takie proste, jak może nam się wydawać. Szukanie wyników w internecie może czasami okazać się bezsensowne – dlatego warto samemu budować bazę wiedzy i prowadzić notatki (o ile obstawianie tenisa naprawdę nas interesuje i chcemy na nim na zakładach bukmacherskich zarabiać).

Dlatego obstawiajmy to czym się interesujemy i jesteśmy na bieżąco z informacjami na temat danych zawodników czy zespołów.

Nie oszukamy wielu aspektów i zapewne będzie to piłka nożna. To ona króluje w ofertach bukmacherów. Niektórzy z nich nawet nie proponują w swoich ofertach dyscyplin mniej znanych. Poza tym nie ważne co obstawiamy, ważne, abyśmy częściej mogli liczyć swoje zyski niż straty.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Leave a Reply