Polecane aplikacje bukmacherskie

Jak pobrać aplikację na telefon

Dzięki rozwijającej się technologii aplikacje bukmacherskie działają na telefonach komórkowych, smartfonach i tabletach. Jeżeli przystąpimy do instalacji aplikacji, najpierw trzeba sprawdzić czy dany bukmacher dysponuję taką aplikacją zgodną z naszym oprogramowaniem w urządzeniu mobilnym. Urządzenia takie różnią się od siebie systemami operacyjnymi.

Na rynku najbardziej popularne to: Android od Google, iOS od Apple oraz Windows 10 Mobile od Microsoft. Aplikacje można pobrać poprzez stronę internetową bukmachera oraz poprzez aplikacje systemową, np. Google Play.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Dobre aplikacje bukmacherskie

Jeżeli wiemy już jak należy pobrać aplikację bukmacherskie, warto przyjrzeć się zaletom, które oferują nam takie aplikacje. Do podstawowych zalet można zaliczyć funkcjonalność, łatwość w obsłudze i dostępność. Użytkownik dzięki aplikacji mobilnej w prosty sposób powinien szybko mieć dostęp do swojego konta bez logowania się na stronie bukmachera.

Kolejną zaletą może być szybka płatność. W łatwy sposób możemy wpłacać i wypłacać środki do gry. By grać nie należy mieć dużych umiejętności, po prostu wybieramy zakład i klikamy postaw. Jest to duża zaleta przy zakładach live. Dzięki niektórym aplikacjom można śledzić i oglądać relacje na żywo. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nie musimy szukać streamów na innych stronach. Po zalogowaniu na konto mamy dostęp do naszych kuponów i statystyk na naszym profilu.

Teraz przedstawię po krótko, najbardziej lubiane aplikacje bukmacherskie:

Fortuna aplikacja bukmacherska

Aplikację tą można zaliczyć do najbardziej rozbudowanej na rynku. Przede wszystkim komfortem dla wielu użytkowników może być rozbudowana ilość dyscyplin, statystyk, analiz spotkań oraz możliwość obstawiania sportów wirtualnych.

Do podstawowych funkcji aplikacji można zaliczyć:

– powiadomienia push, czyli powiadomienia o rozstrzygniętych kuponach, początku i końcu meczu,

– automatyczne logowanie,

– opcja szukaj, gdzie możemy wyszukać interesujące nas informacje, np. o danej drużynie sportowej.

Kolejną zaletą tejże aplikacji są bonusy dla osób, które dopiero zakładają konto, jak i dla tych, którzy już trochę poznali tą aplikację.

Jak można zauważyć Fortuna daje nam dużo ciekawych opcji, które pomogą nam w obsłudze aplikacji. Jeżeli użytkownik ma jakiś problem, może w szybki sposób skontaktować się z obsługą pomocy, która zawsze stara się pomóc w rozwiązaniu problemu.

 

STS Mobile

Warto również przyjrzeć się aplikacji STS Mobile, która jest sporą konkurencją dla Fortuny.

– Aplikacja ta pozwala nam postawić dowolny zakład z oferty prematch i live, a także na sporty wirtualne, np. League of Legends czy CS:GO.

– Dzięki czatowi możemy dyskutować z innymi graczami, a dzięki opcji Livescore sprawdzać na żywo aktualne wyniki sportowe i statystyki z meczów.

– Jeśli chodzi o płatności to dokonamy wpłaty przez PayU, Skrilla i NETELLERa, a wypłaty za pomocą usługi STSpay pojawią się na naszym koncie błyskawicznie. Dodatkową opcją jest wgląd w swoją historię operacji płatniczych.

– Dzięki opcji cash-out możesz wypłacić kupon jeszcze przed zakończeniem spotkania, a dzięki funkcji szybki zakład łatwo postawisz kupon. Kolejną zaletą jest możliwość zabezpieczenia aplikacji STS swoim PIN-em lub Touch ID.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Aplikacje mobilne Fortuna i STS to dwie najbardziej lubiane aplikacje bukmacherskie na telefon przez miłośników bukmacherki, dzięki temu stwierdzeniu można zauważyć, że ciężko przebić te aplikacje. Ogromnym plusem jest możliwość oglądania transmisji na żywo, z prawie każdego urządzenia mobilnego. Uważam, że oby dwie aplikacje zasługują na uwagę jeśli zdecydujemy się na obstawianie meczy.

Pamiętaj, żeby grać z głową!

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Leave a Reply