Jak obstawiać mecze przez Internet

Jak obstawiać mecze by na tym zarabiać czyli wygrywać u bukmachera, logiczne, że chyba każdy kto choć raz zagrał zaczął zadawać sobie to pytanie.

Jest to możliwe ale trudne, i jak wszystko co ma przynieść zysk wymaga od nas dyscypliny w trzymaniu się założeń, które przyjęliśmy na początku.

Jednak można to przedstawić w dwóch słowach, wiedza plus matematyka. Zapyta ktoś jeżeli to takie proste to dlaczego nie wiedzą o tym wszyscy, dlaczego wszyscy nie wygrywają obstawiając mecze u bukmachera. Odpowiedź jest banalna, bo większość graczy jest leniwa, większość graczy to ignoranci, albo kompletni amatorzy. Ale kto chce się stać profesjonalistą ten zacznie zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Najlepiej jest połączyć kilka metod w jedną aby uzyskać najlepsze efekty podczas obstawiania meczy. Zapyta ktoś dlaczego bukmacherzy nie strzegą tych metod? Odpowiedź jest równie prosta, bo jeżeli ktoś gra tymi metodami może wiele stracić (niestety kto nie ryzykuje ten nie pije szampana), więc profesjonalni gracze ci którzy nie mają szczęścia przynoszą bukmacherowi największe zyski.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Obstawianie meczy a matematyka

Na pytanie jak obstawiać mecze przez Internet by wygrywać z bukmacherem odpowiada nam matematyka.

Czy jest stuprocentowy sposób na wygraną na zakładach bukmacherskich online? Tak ale jest jeden absurdalny warunek nieograniczona suma pieniędzy. Nikt kto ma nieograniczoną sumę pieniędzy nie gra. Ta metoda jest bardzo prosta i wzięła się z ruletki. Jak niebezpieczna to metoda i czasami nieskuteczna mogą się przekonać ludzie którym się wydaje, że takimi środkami dysponują, i grają w ten sposób.

Polega ona na manipulowaniu stawką w sposób progresywny. W ruletce polega to na tym że obstawiamy tylko wybrane liczby non stop, aż do momentu kiedy nam „wejdą”. Z tym, że obstawiamy coraz większe sumy pieniędzy (najczęściej dublujemy ostatnią stawkę).

Jak niebezpieczna jest to metoda przekonała się księżna Monako, która straciła w ten sposób całą swoją fortunę. Po wyjściu z kasyna popełniła samobójstwo. Można tą metodę spokojnie przenieść na bukmachera i go w ten sposób ograć. Oby tylko mieć więcej szczęścia niż księżna Monako. Wszystko w bukmacherze opiera się na matematyce, a właściwie na tym co nazywamy rachunkiem prawdopodobieństwa – i o tym warto pamiętać.

Wyobraźmy sobie prostą grę, rzut monetą. Jeżeli rzucę monetą rachunek prawdopodobieństwa wynosi dwa dla orła i dwa dla reszki. Oznacza to, że raz na dziesięć razy statystycznie wypada pięć razy orzeł i pięć razy reszka. Ale to tylko albo aż statystyka, ponieważ w rzeczywistości może paść miliard reszek pod rząd albo milion orłów.

Statystyka nie mówi nam co się stanie tylko co prawdopodobnie się stanie. Wróćmy jednak do naszej progresywnej metody. Gramy na pieniądze w orła i reszkę. Obstawiam orła za jedno euro, przegrywam, a do wygrania mam dwa euro.

Teraz aby mi się to zwróciło muszę postawić więcej trzy euro jestem do tyłu jedno euro plus trzy które wykładam, stawka jest dwa więc wygrywam wypłacają mi sześć mój wkład wynosił cztery wygrałem sześć jestem do przodu dwa.

Idealny przypadek zadziałał udało się wygrać systemem. Jednak jest jeden haczyk? Ile bym przegrał gdyby orzeł nie wypadł milion razy?

Jak zarabiać na obstawianiu meczy?

Zastosować te metody które podałem wyżej do obstawiania meczów. Pamiętając, że to tylko metody, obarczone ogromnym ryzykiem – ale zazwyczaj bardzo skuteczne w trakcie obstawiania meczów u bukmacherów.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Wiedza a obstawianie meczy

Ta metoda na bukmachera wydaje się prostsza, polega na śledzeniu meczy i zdobywaniu jak największej ilości informacji na temat danego zdarzenia, uwierzcie mi że gracze którzy zdobywają wiedzę osiągają lepsze wyniki. W przypadku meczy piłkarskich najważniejsze jest pytanie o cel danej drużyny.

Jeżeli dana drużyna, gra w Lidze Mistrzów i w lidze ma zapewnione zwycięstwo, to zagra drugim składem wtedy bardzo zmotywowana drużyna z końca tabeli może ją pokonać. Profesjonalni gracze nigdy nie grają na podstawie kursów, kursy są tylko lampką alarmową do postawienia pytania dlaczego taki niski? Dlaczego taki wysoki?

Wiedza na temat danego meczu, na temat kontuzji sytuacji ligowej itd. Tylko wiedza jest dla nas istotna. Profesjonalny gracz jest jak profesor, zdobywa wiedzę analizuje, kieruje się tylko tym co sam wie, nie sugeruje się innymi i pamięta, że wszystko jest możliwe w trakcie obstawiania meczy na zakładach bukmacherskich.

 

Wiedza plus matematyka

W szczegółach każdy profesjonalista powinien wypracować sobie swój własny system oparty o te dwa banalne filary. Uwierzcie mi, że większość z was stwierdzi, że to banał i bardzo dobrze, bo zasilicie grono tych głuptasków z których bukmacher ma pieniądze a których jest na szczęście większość. Dzięki temu profesjonaliści mogą być profesjonalistami a amatorzy amatorami w trakcie obstawiania meczy…

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Leave a Reply